===========================

دانلود با کیفیت 320 نوع ZIP

دانلود با کیفیت 320 روش تک تک

دانلود با کیفیت 128 نوع ZIP

دانلود با کیفیت 128 روش تک تک 

تفسیر را در ادامه مطلب از پارسیز موزیک بلاگ بخوانید

1-ترک Intro - Injaneb

شایع: توی این سال ها هر اشتباهی که می تونستم رو انجام دادم .خیلی زیاد شبهای رو از دست دادم و رفت ، و هر صبحشو با گردن کج و شرمندگی با خودم برگشتم .

خودم میل و انگیزه خودم رو می زدم ولی محال بود که به خودم رسیدگی کنم . اگه بدونی که چه ضربه های به خودم وارد کردم ، هنوزم از درد خیلی شبها خواب نمیبرن . 

تو فکر میکنی که باهام موند . هان؟

اون روزا که تنها خودم پشتوانه خودم بودم . خودم برای خودش شعرهاش و افکارش را داد میزد ( زمانی که اشعار و افکار شایع رد حال تولد و شکل گیری بودند .) خودم واسه خودم نیروی کمکی بود و امداد رسانیم میکرد . کی موند ؟ 

وقتی اُنقدر جفنگ و ابلهانه توی چشمای خودم بودم ، که توی آینه هم به چشم های خودم نگاهم نمی افتاد ( از اینکه آینه میگه تو برعکس اون هستی که فکر میکنی و می بینی ) . بهم حق بده نخوام بیشتر از این بفهیم . 

اینه شاگرد عاشق استاد ( زمانی که شایع مشغول خوندن و نوشته دست نوشته و اشعارش بوده است . )  و اینه که همیشه از مسیر اصلیش منحرف بوده و یا ( همیشه به سمت فالش خوانی و کارهای غیر حرفه ای سوق پیدا میکرده ) با میل و اراده خودم اُمدم  ، بچه بازی ها و سرگرمی هامو انجام دادم و اُمدم ، بعد از این همه سال چشم پوشی چیز های مادی و خیلی از چیزهای روزمزه و روزمره اُمدم ، حالا مرد شدم و اُمدم . با یه گونی و خروار ورق های شعر ، که پرحرفی های یه آدم پرحرفه . 

من اون کسی که پشت به دوربینه هم کرده بود 

اینجانب 

م ح م د ر ض ا ش ا ی ع  ======== محمد رضا شایع .

2-ترک Injaneb

شایع منم و احترام نظامی بهت می زارم 

اگه تو هم به حرف های که من می زنم احترام میزاری 

اگه چیزی از یک رنگی و صداقت مثل آینه داری 

مثل ما های هستی که این کاره هستیم . پس قابل ارزش و احترامی 

من همه آدم ها رو دوست دارم و همیشه سعی کردم این حسم رو بروز بدم 

دانللود پرده نمای Abominable 2019

دانلود پرده نمای The Reliant 2019

دانلود پرده نمای I See You (2019)

، ,های ,شایع ,  ,دانلود ,رو ,دانلود با ,با کیفیت ,فکر میکنی ,خودم بودم ,به خودم

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کیف مد استایل رایگان پکیج بچه های فرهنگی محمدآباد ابوزیدآباد کنسول بازی کلاس ششم شهید راضی 2 (پورطاهری) گرم و نرم موسسه مکتب الشهداء محمد امین نایبی ترجمه آهنگهای ترکیه ای به فارسی دنیای طراحی من